Dlaczego My

RECEPTA NA PRAWO to nasze rozwiązanie na wszelkie napotykane bolączki i niejasności w systemie zdrowia z zakresu prawa medycznego w formie szkoleń i publikacji. To połączenie wiedzy i praktyki, poukładane w dostępną i przyjazną formułę szkoleń
e-learningowych, kursów on-line, czy też spotkań stacjonarnych.

Rada programowa

Karol Kolankiewicz
Adwokat – ekspert w dziedzinie prawa medycznego

Anna Karkut
Menadżer jednostek opieki
zdrowotnej – praktyk

Karolina Kolankiewicz
Koordynator ds. szkoleń – specjalista

Dla kogo?

Jak szkolimy?

Z uwagi na fakt, że współczesne badania wskazują na brak jednej uniwersalnej reguły zapewniającej efektywność szkolenia, RECEPTA NA PRAWO jest platformą szkoleniową zbudowaną w oparciu o blended learning, czyli metodę kształcenia łączącą w sobie wiele stylów i technik szkoleniowych, stosując zarówno tradycyjne i wirtualne metody przyswajania wiedzy. Wszystko po to, aby nasz klient mógł wybrać formułę najlepiej dopasowaną do niego i czasu, jakim dysponuje.

E-LEARNING
Dla ceniących brak ograniczeń czasu i miejsca szkolenia

KURSY ON-LINE
Dla chcących zaoszczędzić na dojazdach

SZKOLENIA STACJONARNE
Dla lubiących kontakt
bezpośredni

 •  Jakość przez praktyczność – Dodatkowe materiały

  Jakość szkoleń jest bardzo istotna w procesie nauki, choć niestety nagminnie zaniedbywana. Stawiamy na ekspertów-praktyków (prawników na co dzień zajmujących się prawem medycznym) oraz przejrzystość materiałów, które uczestnicy szkoleń otrzymują podczas zajęć lub w gotowej do pobrania formie elektronicznej. Dodatkowo wszystkie kursy oparte zostały na przykładach z życia, dzięki którym nabyliśmy naszą wiedzę i którymi teraz chcemy się podzielić.

  •  Atrakcyjna formuła

   Szkolenia e-learningowe to bardzo zróżnicowana formuła, obejmująca ponad 40 szablonów kursów platformy PARLO. Kursy zawierają krótkie filmy, animacje, prezentacje, testy, quizy oraz układanki. Każde szkolenie jest podzielone na lekcje, tematy i sekcje, do których kursant może powrócić w dowolnej chwili. Materiał edukacyjny jest odpowiednio wyselekcjonowany w celu jak najlepszego dopasowania ilości i formy treści do potrzeb odbiorcy, jednocześnie zawierając kluczowe dla zrozumienia tematu informacje.

   DEMO

   •  Zaświadczenia i punkty edukacyjne

    Wszystkie szkolenia kończą się wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu wraz z informacją o jego zawartości. Dodatkowo wybrane szkolenia dla lekarzy uzyskały akceptację Naczelnej Rady Lekarskiej. Informację o ilości punktów edukacyjnych znajdziesz w informacjach szczegółowych przy wybranym kursie.

    Szkolenie szyte na miarę?

    Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia zamkniętego (tzw. dedykowanego) w siedzibie swojej firmy, które zostałoby dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji i jej pracowników, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

    Więcej informacji?

    Śledź nasze kanały w social mediach oraz sekcję aktualności, zapisz się na newsletter. Znajdziesz tam informacje o darmowych webinariach, publikacjach oraz ważne informacje. Wszystko po to, żeby pomóc Ci robić to, na czym się znasz, czyli po prostu, abyś mógł wykonywać swój zawód i leczyć.

    RECEPTA NA PRAWO

    Usługi szkoleniowe

    Karolina Kolankiewicz

    ul. Kartuska 67/4

    80-141 Gdańsk

    NIP: 739-25-27-526

    Obsługa klienta:

    E-mail: szkolenia@receptanaprawo.pl

    Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 508 338 568

    od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30.

    RECEPTA NA PRAWO

    Usługi szkoleniowe

    Karolina Kolankiewicz

    ul. Kartuska 67/4

    80-141 Gdańsk

    NIP: 739-25-27-526

    Obsługa klienta:

    E-mail: szkolenia@receptanaprawo.pl

    Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 508 338 568

    od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30.